VII. Turnaj Miss Golf

Součástí probíhající soutěže o nejkrásnější golfistku MissGolf 2007je turnaj, který se již po sedmé koná první sobotu v září, na hřišti Golf Clubu Praha V Motole. V sobotu 1.9. nastoupilo 30 hráčů a 30 hráček na start 7. ročníku Miss Golf České Nemovitosti Cup. V jednotlivých kategoriích zvítězili Stephan Vogl, Dušan Zurian a Monika Parmová. Z turnaje postoupily do listopadového finále MissGolf Monika Parmová, Jiřina Chvojková a Tereza Králová. V Motole se odehrál turnaj, jehož hlavním cílem je stanovit první tři finalistky Miss Golf a je také prvním setkáním soutěžících s porotci a partnery soutěže. Je až neuvěřitelné jak turnaji krásných golfistek přeje počasí, ani sedmý rok nepršelo a bylo skvělé golfové počasí se sluníčkem a příjemnými teplotami. Flighty byly sestaveny tak, že spolu hráli vždy dva muži z řad porotců, partnerů a hostů soutěže, a dvou žen, účastnic letošního a minulých ročníků Miss Golf a hostů.

V souběžné soutěži turnaje postoupily do finále MissGolf:
1. Monika Parmová GC Ostrava, 64 b.
2. Jiřina Chvojková GC Františkovy Lázně, 40 b.
3. Tereza Králová GC Hořehledy, 39 b.

Turnaj se hrál na Stablefordové body, ve třech smíšených kategoriích, ve kterých zvítězili Stephan Vogl, Dušan Zurian a Monika Parmová.

Vítězem brutto (77 ran) se stal Dalibor Lacina z GC Praha.
Vítězem netto (61) bodů se stala Monika Parmová z GC Ostrava.