Miss Golf 2001

Historicky první královnou krásy českého golfu byla zvolena Kateřina Mašínová. Této závodní hráčce Golf Clubu Praha je 24 let, má handicap 10,6 a je letošní mistryní České republiky družstev žen. Pracuje jako manažerka ve výstavnictví. Je vysoká 160 centimetrů a její míry jsou 90-70-90.

Druhé místo a korunku vicemis získala třiadvacetiletá Eva Čechovská z Golf Clubu Mariánské Lázně, handicap 11,9. Třetí místo a korunku 2. vicemis získala devatenáctiletá Tereza Pochobradská, závodní hráčka Park GC Ostrava s handicapem 5,7 .

Něco přes tři stovky  diváků, kteří naplnili halu Erpet, zvolilo jednoznačně za svojí Miss Sympatie Terezu Pochobradskou. Ta si tedy z Prahy odváží dvě korunky a dvě šerpy.

Soutěž Miss Golf zahájila 1. května 2001 hlasováním na internetových stránkách www.demo.kybernaut.cz/missgolf. Do finále postupovalo prvních šest dívek s nejvyšším počtem hlasů od návštěvníků stránek. Dalších čest dívek vybrala porota. Ve finále začalo všechno od nuly. Dívky soutěžily ve čtyřech disciplínách o přízeň porotců, předvedením své krásy, postřehu a vtipu. Porotci hlasovali celkem čtyřikrát.