Další skvělá cena pro vítězku soutěže 2012

Soutěž MissGolf získala dalšího významného partnera. Cestovní kancelář Golfové cesty věnuje do soutěže cenu pro MissGolf 2012. Vítězka obdrží týdenní pobyt pro dvě osoby v luxusním pětihvězdičkovém hotelu Schwarz Alpine nedaleko rakouského Insbruku. Pobyt je včetně stravování a čtyř greenfee pro dva hráče. Doprava vlastní.

5* hotel Schwarz Alpine Spa & Golf Resort je jedinečným hotelovým komplexem, který byl vybudován na břehu jezera v srdci tyrolských Alp. Hotel je pouhých 35 km jízdy od Innsbrucku. Hosté zde mohou očekávat luxusní ubytování i služby, ale také okouzlující scenérie sněhem pokrytých vrcholků alpských hor. Součástí hotelu je více než 4000 m2 rozlehlý lázeňský komplex, kde nároční klienti mohou očekávat služby na nejvyšší úrovni. Hosté mohou také využít široké nabídky sportovního vyžití v okolí hotelu v létě i v zimě a speciální služby hotelu.

Hotel nabízí opravdu široký sortiment služeb. Lázeňský komplex a jeho služby lze využívat po celý rok, jejich součástí je i soukromá klinika s kosmetickou péčí a preventivními lékařskými procedurami. Lázně nabízí speciální balíčky s různými procedurami. Další celoroční aktivity lze provozovat v hotelovém fitness centru, které poskytuje hostům různé programy (například jógu).
Součástí hotelového areálu jsou také vnější a vnitřní bazény s ohřívanou vodou, vnitřní a vnější sauna, soukromé lázně. V létě se nabízí nespočetné množství aktivit. Okolí hotelu vybízí k pěší turistice, výletům na kole, Nordic Walking, lze si zahrát tenis na 3 hotelových kurtech. Hosté všech věkových skupin a různé pokročilosti si mohou zajezdit na koni. Součástí hotelového areálu je soukromé jezero.

V zimě je hotel ideálním místem pro nadšené lyžaře a snowboardisty, kterým je doprava zajištěna shuttle autobusy. V oblasti jsou bohaté běžecké tratě, běžkaři mohou využít služeb průvodce stejně jako ti, které zláká projít si tamní krajinu na sněžnicích.

Milovníci golfu si mohou zahrát na hřišti Mieming Golf Parku u hotelu. 27 jamkové hřiště je přímo u hotelu, součástí je krásná klubovna, driving range, greeny na trénování čipů a patování.