Jak se fotí Miss Golf

Pro křehký obličej a světlý fototyp Kamily Mačátové se fotograf Ivan Paggio a vizažistka Tereza Urbanová rozhodli pro vytvoření dvou tváří. První svěží, s barevně světlým líčením a minimální úpravou tvaru Kamiliných krásných dlouhých vlasů. Tereza mírně zvýraznila Kamile oči kombinací starorůžové a stříbrné a horní víčka zvýraznila tmavší linkou. Na rty použila světlou rtěnku a lesk. S tímto líčením bylo vytvořeno několik setů obrázků.
Portréty byly vytvořeny s mírných přesvícením, aby vynikla světlost Kamiliny pleti, výraz očí a tvar tváře, lemované lehce zvlněnými loknami.

Půlfigury byly vytvořeny ve třech barevnostech. První v zeleném tílku, které ladí k zelenému nádechu očí modelky, druhé v modrém golfovém tričku, které ladí s fototypem a třetí v růžovostříbrně pruhovaném světru.

Druhé líčení Kamily bylo výraznější, se snahou dosáhnout Kamilina agresivnějšího výrazu, s bledším podkladem a výraznější rtěnkou na rtech. Byla vytvořena jiná, bohatší úprava vlasů s asijským nádechem. K tomu se hodilo zelené tílko a sametové sako stejné barvy.

Pro elegantní obličej a tmavý fototyp Magdaleny Pastyříkové byl vybrán bohatý účes pro lemování obličeje a výraznější líčení očí i rtů. Na oči použila Tereza tmavší odstíny a o odstín tmavší rtěnku než u Kamily. Portréty byly vytvořeny opět s mírným přesvícením, tentokrát pro rozjasnění pleti. Tmavší líčení a lemování bohatým účesem hnědých vlasů dalo vyniknout kráse zelených očí Magdaleny.

Na půlfiguru a figuru byla použita jediná barevnost, růžové golfové trričko a bíle kalhoty, které byly k dispozici k fototypu Magdaleny.

Dále uvádím některé z fotografií. Ostatní si prohlédněte na stránkách uvedených dívek.

Tuto službu tvorby prezentačních poskytuje pořadatel dívkám příhlášeným do soutěže Miss Golf bezplatně.