Krása a golfový talent podruhé

Tak mám za sebou první turnaj Ducha sportovního, který se hrál na Kunětické hoře.

Hřiště krásné, ale v průběhu turnaje počasí zrovna dvakrát nepřálo, hodně větrno a zmrzla jsem, jako ani v zimě na horách ne :-)
Hrála jsem celkem solidní šrot, popravdě, ale i tak jsem přivezla zpět do Prahy cenu za longest a i lehké snížení hcp na 31,5.
Jediná hůl s kterou jsem se kamarádila v průběhu celého turnaje byl driver, z čehož jsem měla velkou radost, protože se mi podařilo poladit kontrolu nad švihem s driverem minulý týden poprvé. Když už začaly míče lítat do uspokojivé vzdálenosti, špatně jsem mířila.
V sobotu už jsem se snažila dávat větší pozor, jakým směrem stojím a kam budu hrát. Výsledkem jsou teď hodně dlouhé rány a 95% zasažených fairwayí teď za sobotní turnaj. Dostala jsem délkou za 200m. Na 18.jamce jsem si to mohla i ověřit, z červených odpališť je jamka dlouhá kolem 313m, první rána ležela na úrovni 100m kolíku.
Zkazila jsem si skore krátkou hrou, která byla hodně mizerná a pak patováním. Neproměnila jsem ani jednu z osmi šancí dát v celku pohodový par – byly to paty asi z 1m – 1,5 a míček mi pokaždé – buď obkroužil jamku a vyjel ven, anebo se zastavil centimetr – tři od okraje jamky :-) Takže spoluhráči si ze mě už pak dělali legraci, že mám patovací pecháček :-)

Takže tak vypadal první turnaj tohoto roku :-)

Hezký den
Monika

Výsledky kategorie