Miss Golf 2002

Královnou krásy českého golfu se v neděli večer, 24. listopadu, stala osmnáctiletá pražská studentka Linda Procházková, zapsaná v Centrální mimoklubové registraci ČGF. Linda je vysoká 168 cm, s mírami 90-62-92. Má rada golf, lyže a moderní tanec, kterému věnuje svůj zbylý volný čas. Deset let tančila balet v Národním divadle. Mluví anglicky, španělsky a německy. Studuje třetím rokem všeobecné gymnázium v Praze na Petřinách. Má ráda americké filmy a zajímá se o životopisy slavných herců, především Marylin Monroe. Perfektní postavu si udržuje dobrým jídlem a divte se, nejí zeleninu.
“Byla jsem šťastná, jak všechno dobře dopadlo. Měla jsem radost z toho, že se mi podařilo pobavit diváky.” řekla Miss Golf 2002, která rozesmála nabitý sál Erpetu vtipem na pořadatele soutěže.
Za vicemis zvolila porota Moniku Karasovou a Sandru Burdovou, obě z Golf Clubu Praha. Monika Karasová také získala od diváku večera korunku Miss Sympatie.
Miss Golf 2002 získala jako první cenu letecký pobyt na skotské hřiště v Turnberrry od Intercontactu s letenkami od ČSA, členství v Golf Clubu Štiřín od Golf Clubu Štiřín, kartu VisaGolf nabitou na 15.000 korun od Živnostenské Banky, elektrospotřebič Porsche Design od Bosch Siemens Home, mobilní telefon od T-Mobile, golfové oblečení Chervo a unikátní elektronickou adresu linda@demo.kybernaut.cz/missgolf.

Volba Miss Golf 2002 probíhala při tradičním, již devátém galavečeru Erpet Golf Centra (EGC). Ten se koná každý rok na začátku indoorové golfové sezóny. Součástí zahájení sezóny byl  turnaj EGC Cup, který je zároveň neoficiálním mistrovstvím ČR ve hře na jamky na golfových simulátorech. Dále proběhlo losování Ligy EGC 2003 a křest třetího dílu knihy Klíč k českým hřištím Daniely Gaudlové. Posledním bodem programu byl volba Miss Golf.  Již půl hodiny před zahájením proudily do haly Erpet davy lidí, které večera zcela naplnily kapacitu haly. Na večer Erpet Golf Centra se v neděli večer sešlo přes 450 návštěvníků.Stejně jako vloni s přehledem, lehkostí a elegancí moderoval   Martin Hrdinka.

Celou reportáž najdete zde