Miss Golf 2005

Miss Golf 2005 se stává jednadvacetiletá rodilá pražačka, hnědovlasá Dominika Sedláčková. Dominika je studentka vysoké školy mezinárodních a veřejných vztahů – obor PR a diplomacie. Její zálibou je moderní gymnastika, ve které to kdysi dotáhla až do reprezentace, tanec a artistika.
Finálový večer v režii Jana Crhy a produkci Ivy Roudnické moderoval Libor Bouček, oblečený stylově ve skotském kiltu. Volba Miss Golf je součástí zahajovacího večera zimní sezóny Erpet Golf Centra, letos již dvanáctého. Ozdobou večera byla návštěva prezidenta republiky Václava Klause. Mezi diváky jsme mohli zahlédnout mnoho dalších významných osobností. Večer byl vydařený a Erpet jako vždy nabitý až po střechu. Přišlo téměř šest set diváků.

Miss Golf 2005 obdržela hlavní cenu od cestovní kanceláře Marco Polo. Je to letecký zájezd pro dva, sedm nocí v luxusním hotelu Hilton v egyptské Káhiře, včetně polopenze, transferů, čtyř fíček na golfu, výletu na pyramidy a výletu na velbloudech. Dále obdržela roční kartu do Erpet Golf Centra, večerní šaty od Ateliéru Mimosas, sportovní oblečení Sergio Tacchini, bižuterii Pearl Bohemica a bohatý kosmetický balíček Temperance.