Miss Golf 2008 se stala Karolína Rédlová

Miss Golf 2008 skončila. Osmiměsíční cyklus se uzavřel. Proběhlo internetové hlasování, golfový turnaj, mnohá setkání poroty a soutěžících. Do finále doputovalo dvanáct dívek. Tři přišly z internetového hlasování, tři z turnaje a šesti jich do konečného počtu dvanácti dovolila porota.

Jako sedm ročníků předtím, se poslední listopadovou neděli uskutečnilo finále Miss Golf. Dějištěm bylo poosmé Erpet Golf Centrum v Praze na Smíchově.
Odborná porota složená ze zástupců světa golfu, módy a byznysu měla tradičně přetěžký úkol. Na podiu se v pěti disciplínách představilo dvanáct nádherných dívek, jedna krásnější než druhá, druhá zajímavější než třetí, třetí přitažlivější než čtvrtá, dost na zamotání hlavy i těch nejzkušenějších porotců.

Nakonec porota zvolila Karolínu Rédlovou, členku Golf Clubu Háje za Miss Golf 2008. Diváci v sále přidali nádherné hnědovlásce Karolíně svojí volbou navíc korunku Miss Sympatie Golf 2008.

Karolína kromě korunky a šerpy získala hlavní cenu, zapůjčení zařízeného bytu na jeden rok od společnosti Sekyra Group, roční smlouvu s přední modelingovou agenturou Czechoslovak Models, roční rodinnou kartu na Karlštejn, Hlubokou a další hřiště od společnost Erbia, nádherné večerní šaty od Atelieru della Sposa Zoryany Stekhnovich, originál obrazu Mišo Dúhy s vizuálem soutěže, kabelku a vaucher na oblečení Sergio Tacchini, vaucher na prádlo Triumph a další drobné ceny. Hlavní cenu předával Leoš Anderle, zástupce generálního partnera Sekyra Group, korunku předala loňská Miss Sofie Šimková.

První Vicemiss Golf se stala křehká černovláska Kristýna Teclová, která je členkou v Golf Clubu Svobodné Hamry. Korunku a šerpu předal Luděk Eremiáš, zástupce generálního partnera Erpet Group.

Druhou Vicemiss se stala elegantní Tereza Vinklerová, členka Golf Clubu Hostivař. Cenu předával Luboš Pašek, zástupce partnera Medea Kultur.

Miss Fotogenie Golf nevolí porota. Cenu vyhlašuje a předává prezident soutěže z dívek, které fotografoval pro jejich prezentace na stránce Miss Golf. Letos cenu obdržela okouzlující Kamila Mačátová z GC Marina Praha

Finálový večer se konal v golfovém prostředí Erpet Golf Centra, kam diváci přicházeli už hodinu před zahájením. Takto naplněný Erpet soutěž nepamatuje. Diváci obsadili všechny galerie a z nedostatku místa dost nebezpečně i šikmou plochu drivingu.

Finálový večer byl tentokrát laděný do tanečního formátu a dostal název Lets Dance.
Dívky pod vedením mistra Edy Zubáka nacvičily taneční číslo se zkušenými tanečníky. Jejich tanec ve večerních šatech by první soutěžní disciplínou večera. Dívky tančily v úžasných šatech návrhářky Zoryany Stekhnovich.

Druhou disciplínou byla promenáda ve sportovním oblečení Sergio Tacchini.

Třetí disciplínou byl odpal Nearest to Pin, golfovou holí č. 6 nejblíže k jamce na golfovém simulátoru. Pro tuto disciplínu zůstali dívky ve sportovním oblečení Sergio Tacchini.

Před rokem byla do soutěže Miss Golf nově zavedena disciplína Promenáda v plavkách. Měla obrovský úspěch nejen u mužské části porotců a publika. Letošní počet návštěvníků, který výrazně překročil kapacitu Erpet Golf Centra naznačil, že to byla správná volba.
Letos byla jako čtvrtá disciplína opět zařazena promenáda ve spodním prádle značky Triumph.

Pátou disciplínou byl rozhovor s porotou, kdy dívky dostávaly od vylosovaných porotců otázky na oblíbená golfová hřiště, hole a řešení herních situací.

Dívky byly učesány a nalíčeny společností Gryf. Po skončení finálového večera následoval lahůdkový raut, který zajistila zdejší restaurace Barracuda.

Produkci finálového večera již poosmé ve velikém stylu zajišťovala Iva Škvárová, manžel Martin Škvára a jejich komunikační agentura Aimon. Úroveň jejich práce graduje a každý z večerů je lepší a lepší.

Scénář, choreografii a režii večera již také poosmé provedl vynikající a nápady nevyčerpatelný Jan Crha.