Pozvánka na turnaj MissGolf 2010

V sobotu, 4. září se v GC Praha Motole odehraje turnaj MissGolf Sekyra Group 2010. Výsledky letošních účastnic budou hodnoceny jako externí kategorie průměrem stablefordových bodů a umístění na rány. První tři dívky výsledkové listiny se stanou prvními třemi finalistkami MissGolf 2010. Jsou srdečně zvány také všechny účastnice minulých ročníků.

Vážené a milé dívky, Jako každoročně se bude hrát stableford s postupným startem, flighty budou po čtyrech, dvě hráčky a dva hráči. Hráčky budou dívky z letošního a předchozích ročníků, hráči budou sponzoři, porotci a hosté MissGolf.
Startovní listina bude vyvěšena na www.demo.kybernaut.cz/missgolf v pátek 3.9. od 14 hodin.

Srdečně zvu k účasti ve hře dívky s hendikepem a ke společenské účasti dívky bez hendikepu. Připomínám, že další tři finalistky vzejdou z internetového hlasování a další šest vybere porota. Proto je turnaj důležitý i pro dívky bez hendikepu, na jeho společenské části bude většina porotců. Srdečně zvu všechny účastnice minulých ročníků.

Připomínám pravidlo, že akce se dívky účastní samy, bez příbuzných a přítelů.
Kedíci jsou přípustní pouze stejného pohlaví, věkové kategorii a půvabu jako účastnice soutěže :-)
Pro mimopražské bude zajištěno ubytovaní na náklady soutěže. Pořadatel zajišťuje a hradí ubytování současným a minulým mimopražským účastnicím soutěže bez doprovodu.
Adresa hotelu nedaleko hřiště bude včas oznámena potvrzeným hráčkám.
Bezplatné stravování je zajištěno na hřišti.

Vyhlášení výsledků je v 19. hodin, po vyhlášení následuje raut. Prosím o potvrzení Vaší účasti na paggio@golf.cz a moc se na Vás těším