Představujeme finalistky 2020 – dívka s č. 8 Amy Šléglová

Narodila jsem se ve slunné Kalifornii v USA, kde jsem žila do mých 8 let. Poté jsme se přestěhovali do Mladé Boleslavi. Jelikož jsem jezdila do ČR za babičkou každý rok, přechod ze školy v USA do české školy nebyl tak náročný.

Momentálně studuji 9 třídu ZŠ. Letos budu dělat příjímací zkoušky na Ekonomické Lyceum. Vzhledem k pandemií budou zajímavé. Po ukončení střední školy bych se chtěla věnovat vysokoškolskému studiu, ale ještě nevím, kterým směrem se budu přesně orientovat. Angličtina je pro mě rodinným jazykem, Češtinu jsem dohnala a nyní studují Němčinu.

Golf jsem začala hrát ve svých 6 letech, protože můj tatínek mě bral s sebou na golf. Mým velkým vzorem je Tiger Woods, protože jsem měla několikrát možnost ho vidět hrát a jeho hra mě zaujala natolik, že jsem chtěla hrát jako on.

Jsem členkou GC Mladá Boleslav. Můj hendikep je 11,9. Momentálně mě trénuje pan Žatečka. Golf mě moc baví a mým nejoblíbenějším hřištěm v ČR je Ypsilon.

Mezi mé záliby patří vaření a pečení. Ráda zkouším exotická jídla. Miluju cestování, mým oblíbeným místem je Grand Canyon, Las Vegas a Hawai. V budoucnu bych chtěla procestovat Asií a Evropu. Mimo golfu se také ráda věnuji lyžování a velmi mě zajímá kosmetika a líčení.