Turnaj MissGolf Indoor Velká cena Hotelu Step

První ročník MissGolf Indoor Velká cena Hotelu Step se uskutečnil v sobotu, 3. listopadu 2018 v největším indoor centru u nás,  Golf Centru Hotelu Step. Turnaj byl určen pro finalistky 2018, sponzory, porotce a hosty. První ročník se hrál s nastavením simulátorů na hřišti Konopiště. Hrálo se na úžasném panoramatickém simulátoru se zakřiveným plátnem a na ostatních osmi simulátorech About Golf.

Finalistky 2018 tvořily samostatnou kategorii turnaje. Pro vítězku této kategorie věnoval Hotel Step víkendový pobyt pro dva s welnesem, pro druhou jednodenní pobyt pro dva s welnesem, pro třetí vstup do welnessu.

Hrálo s třemi čtvrtinami hendikepu. Zvítězila Kateřina Krásová před Adrianou Kubecovou a Annou Bubníkovou-Litterovou.

V turnaji hostů zvítězila MissGolf 2009 Markéta Anderle před manažerem Stepu Jiřím Palátem a porotcem Leošem Anderlem ze Sekyra Group.

Longest drive mužů odpálil nejdále Jiří Poláček 224 metrů
Longest drive žen odpálila nejdále Adriana Kubecová – 189 metrů

Nearest to pin získala Anna Bubníková-Litterová – 8 m
Puttovací soutěž vyhrála Sára Šubrtová – 18 ran na 9 jamek

 

” template=”/home/web/missgolf.cz/www/htdocs/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery.php” ngg_triggers_display=”never” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Foto Tereza Kubíčková, STEP